Δελτίο Τύπου 8-1-2019

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο 12ο Διεθνές Κύπελλο Ρυθμικής Γυμναστικής “Helioupolis Cup”!

 AFISA HELIOUPOLIS CUP 2019

      Το 12ο Διεθνές Κύπελλο Ρυθμικής Γυμναστικής “Helioupolis Cup” θα πραγματοποιηθεί από τις 11 έως 13 Ιανουαρίου στο Α’ Κλειστό Γυμναστήριο του Δήμου Ηλιούπολης. Τον αγώνα διοργανώνει το τμήμα Ρυθμικής Γυμναστικής του Γ. Σ. Ηλιούπολης, με την άδεια-έγκριση της Ελληνικής Γυμναστικής Ομοσπονδίας.

Στο 12ο “Helioupolis Cup” θα πάρουν μέρος 174 αθλήτριες συλλόγων από Βουλγαρία, Ουκρανία, Αίγυπτο, Βέλγιο, Δανία, Αγγλία, Πολωνία, Κιργιστάν, Ουγγαρία, Κύπρο, Ιταλία και από την Ελλάδα.

     Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις αθλήτριες Σαπουτζόγλου Αφροδίτη, Μποστάνη Άννα, Τσατσάνη Αγγελική, Καράογλου Δήμητρα και Ανατολίτη Μαρία – Ελένη.

Τις αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α. θα συνοδέψουν οι προπονήτριες Παπαδαμάκη Λίνα, Χάρακα Μαρία και Πουλημένου Εύα.

Ευχόμαστε Καλή Επιτυχία σε όλες τις αθλήτριες!

Ο αγώνας θα μεταδοθεί θα μεταδοθεί ζωντανά στο διαδίκτυο.

LIVE STREAMING εδώ: https://helioupoliscup.liontis.eu/?fbclid=IwAR1aLmsUU9as0JkfAbdMzluPMnJIVADW7d2ZXQTliupmn36v18tzFZBX7mY

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Friday 11 - 01 - 2019

09.00 - 22.00 Official training

Saturday 12 - 01 – 2019


10.00 - 11.10 Seniors Hoop & Ball

11.10 - 11.20 Break

11.20 - 12.40 Hopes all

12.40 - 12.45 Babies all

12.45 - 13.00 Break

13.00 - 15.15 Minisall                  Νο.18   Ανατολίτη Μαρία-Ελένη

15.15 - 15.25 Break

15.25 - 16.35 Pre - Juniors Group A' Rope & Hoop      Νο.15   Τσατσάνη Αγγελική

16.35 - 17.30 Award ceremony for Babies-Hopes and Minis

17.30 - 18.40 Pre - Juniors Group B' Rope & Hoop      Νο.43   Καράογλου Δήμητρα

18.40 - 18.50 Break

18.50 - 20.05 Juniors Group A' Rope & Ball             Νο.21   Μποστάνη Άννα

20.05 - 20.15 Break

20.15 - 21.35 Juniors Group B' Rope & Ball             Νο.26   Σαπουτζόγλου Αφροδίτη

21.35 - 21.55 Break

21.55 - 22.15 Groups Pre-Juniors & Juniors

Sunday 13 - 01 – 2019

 

09.30 - 10.25 Seniors Clubs & Ribbon

10.25 - 10.30 Break

10.30 - 11.45 Pre - Juniors Group A' Ball & Clubs         Νο.15   Τσατσάνη Αγγελική

11.45 - 12.00 Break

12.00 - 13.10 Pre - Juniors Group B' Ball & Clubs          Νο.43   Καράογλου Δήμητρα

13.10 - 13.20 Break

13.20 - 14.30 Juniors Group A' Clubs & Ribbon              Νο.21   Μποστάνη Άννα

14.30 - 14.40 Break

14.40 - 15.50 Juniors Group B' Clubs & Ribbon              Νο.26   Σαπουτζόγλου Αφροδίτη

15.50 - 16.05 Break

16.05 - 16.25 Groups Pre-Juniors & Juniors

16.25 - 16.30 Break

16.30 - 17.00 Gala

17.00 - 18.00 Parade and Award ceremony for Team competition, Pre-Juniors, Juniors, Seniors and Groups

18.00 - 20.00 Banquet

 

 

Ο παρόν ιστότοπος προκειμένου να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους χρήστες χρησιμοποιεί "cookies". Επιλέγοντας ‘αποδοχή’ δίνετε τη συναίνεσή σας στη χρήση "cookies".