Δελτίο Τύπου 19-02-2019

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “The Elegant Cup 2019”!

 

ΑΦΙΣΑ THE ELEGANT CUP 2019

Ο Φιλογυμναστικός Όμιλος Καλαμάτας διοργανώνει, υπό την αιγίδα της Ε.Γ.Ο., Διεθνείς Διασυλογικούς Αγώνες Ρυθμικής Γυμναστικής στην Καλαμάτα από τις 22 έως τις 24 Φεβρουαρίου 2019.

Περίπου 376 αθλήτριες θα δώσουν το παρόν από Βουλγαρία, Κύπρο, Λετονία, Νορβηγία και Ελλάδα.

Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις αθλήτριες Ανατολίτη Μαρία – Ελένη, Αγγελοπούλου Χριστίνα, Καράογλου Δήμητρα, Μποστάνη Ελισάβετ, Τσατσάνη Αγγελική, Μποστάνη Άννα, Ρουσέλη Χριστίνα και Σαπουτζόγλου Αφροδίτη.

Τις αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α. θα συνοδέψουν οι προπονήτριες Παπαδαμάκη Λίνα, Χάρακα Μαρία και Πουλημένου Εύα.

Ευχόμαστε Καλή Επιτυχία σε όλες τις αθλήτριες!

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Παρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2019

09:00 – 10:40     Benjamin’s Individual Competition A Group B Level

10:40 – 10:50     Break

10:50 – 12:30     Benjamin’s Individual Competition B Group B Level

12:30 – 12:40     Break

12:40 – 14:20     Benjamin’s Individual Competition C Group B Level

14:20 – 14:30     Break

14:30 – 15:05     Kids Individual Competition

15:05 - 15:40     Awarding Ceremonies Benjamin’s B Level

                           Awarding Ceremonies Kids

15:40 – 17:35     Benjamin’s Individual Competition A Group A Level

17:35 – 17:45     Break

17:45 – 19:40     Benjamin’s Individual Competition B Group A Level

19:40 – 19:50     Break

19:50 – 21:45     Benjamin’s Individual Competition C Group A Level       Ανατολίτη Μαρία-Ελένη

21:50                 Awarding Ceremonies Benjamin’s A Level

 

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019

09:00 – 10:40     Pre-juniors Individual Competition A Group B Level      Μποστάνη Ελισάβετ, Αγγελοπούλου Χριστίνα    

10:40 – 10:50     Break

10:50 – 12:30     Pre-juniors Individual Competition B Group B Level

12:30 – 12:40     Break

12:40 – 14:10     Pre-juniors Individual Competition A Group A Level      Καράογλου Δήμητρα

14:10 – 14:30     Break - Awarding Ceremonies Pre-juniors B Level

14:30 – 16:00     Pre-juniors Individual Competition B Group A Level

16:00 – 16:10     Break

16:10 – 17:40     Pre-juniors   Individual Competition C Group A Level      Τσατσάνη Αγγελική

17:40 – 18:20     Break- Opening ceremony-Awarding Ceremonies Pre-juniors A Level

18:20 – 19:00     Juniors Individual Competition A Group in 1 apparatus    Ρουσέλη Χριστίνα

19:00 - 19:10       Break

19:10 – 19:50     Juniors Individual Competition B Group in 1 apparatus    Μποστάνη Άννα

19:50 - 20:00       Break

20:00 – 20:40     Juniors Individual Competition C Group in 1 apparatus     Σαπουτζόγλου Αφροδίτη

20:40 - 20:50     Break

20:50 –21:30       Juniors Individual Competition D Group in 1 apparatus

21:30 - 21:40     Break

21:40 - 21:55     Juniors -Pre-Junior Groups 1st presentation

 

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2019

09:20 - 10:50     Seniors Individual Competition

10:50 - 11:00     Break    

11:00 - 12:20     Juniors Individual Competition C Group      Σαπουτζόγλου Αφροδίτη

12:20 - 12:30     Break

12:30 – 13:50     Juniors Individual Competition D Group

13:50 - 14:20     Break Awarding Ceremonies Individual Seniors

14:20 - 15:40     Juniors Individual Competition A Group       Ρουσέλη Χριστίνα

15:40 - 15:50     Break          

15:50 – 17:10     Juniors Individual Competition B Group        Μποστάνη Άννα

17:10 – 17:20     Break

17:20 – 17:35     Juniors-Pre-Juniors Groups 2nd presentation

17:40                 Gala

18:00                 Awarding Ceremonies Individual Juniors, Groups 

Ο παρόν ιστότοπος προκειμένου να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους χρήστες χρησιμοποιεί "cookies". Επιλέγοντας ‘αποδοχή’ δίνετε τη συναίνεσή σας στη χρήση "cookies".