Δελτίο Τύπου 9-05-2019

 Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο 2ο Διεθνές meeting Ρυθμικής Γυμναστικής "Irini Cup"!

AFISA IRINI CUP 2019 

Το αθλητικό Σωματείο Α.Σ.ΕΙΡΗΝΗ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ διοργανώνει στη Χαλκίδα το 2ο Διεθνές meeting Ρυθμικής Γυμναστικής "Irini Cup" - Chalkida 2019, στις 10-12 Μαΐου 2019.

Η συγκεκριμένη διοργάνωση γίνεται υπό την αιγίδα της Ελληνικής Γυμναστικής Ομοσπονδίας και σε συνεργασία με το Δήμο Χαλκιδέων.

Περίπου 300 αθλήτριες θα δώσουν το παρόν από την Ελλάδα, την Γερμανία, την Ρωσία και το Ισραήλ.

Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις αθλήτριες Παππά Μαρία, Αβραμίδη Αντιγόνη, Λυκέτσου Αθηνά, Λυκέτσου Άρτεμις, Μαλλή Μαρία-Ζωή, Ανατολίτη Μαρία – Ελένη, Αγγελοπούλου Χριστίνα, Καράογλου Δήμητρα, Μποστάνη Ελισάβετ, Τσατσάνη Αγγελική, Μποστάνη Άννα, Ρουσέλη Χριστίνα και Σαπουτζόγλου Αφροδίτη.

Τις αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α. θα συνοδέψουν οι προπονήτριες Παπαδαμάκη Λίνα, Χάρακα Μαρία και Πουλημένου Εύα.

Ευχόμαστε Καλή Επιτυχία σε όλες τις αθλήτριες!

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Friday 10 - 05 - 2019

09:00 – 10:15  Kids 2010 LevelB (AGroup)

10:20 – 11:45  Kids 2010 Level B (B Group)   No.4   Μαλλή Μαρία-Ζωή

11:50 – 13:20  Kids 2010 Level B (C Group)   No.2   Αβραμίδη Αντιγόνη     No.10  Λυκέτσου Άρτεμις     No.18   Λυκέτσου Αθηνά

13:25 – 14:50  Minis (A Group)   No.17  Παππά Μαρία

14:50 – 15:20  Break & Award Ceremony For Kids Level B – Minis

15:20 – 17:00  Kids Level A

17:05 – 18:20  Benjamins Level B (A Group)

18:25 – 19:45  Benjamins Level B (B Group)

19:50 – 21:10  Benjamins Level B (C Group)

21:15   Awarding Ceremony ( Benjamins B & Kids A)

21:30   Opening Ceremony

 

Saturday 11 - 05 – 2019

09:00 – 10:00  Hopes Level B (A Group)   No.13   Αγγελοπούλου Χριστίνα    

10:05 – 11:15  Hopes Level B (B Group)   No.14   Μποστάνη Ελισάβετ

11:20 – 13:00  Benjamins Level A (A Group)

13:05 – 14:45  Benjamins Level A (B Group)   No.4   Ανατολίτη Μαρία-Ελένη

14:50 – 16:15  Pre Junios Level B

16:15 – 16:45  Break & Award Ceremony For Hopes B – Benjamins A – Prejuniors B

16:45 – 17:50  Hopes A     No.16   Καράογλου Δήμητρα

17:50 – 17:55  Break

17:55 – 18:35  Pre Juniors A   No.12   Τσατσάνη Αγγελική      

18:40 – 19:45  Seniors - Juniors Group A

19:50 – 20:45  Juniors Group B   No.12   Ρουσέλη Χριστίνα     No.25   Σαπουτζόγλου Αφροδίτη     No.26   Μποστάνη Άννα

20:50 – 21:45  Juniors Group C    

 

Sunday 12 - 05 – 2019

09:00 – 10:00  Minis (B Group)

10:05 – 11:05  Hopes Level A (Group A)  

11:10 – 12:15  Hopes Level A (Group B)     No.1   Καράογλου Δήμητρα

12:25 – 13:55  Pre - Juniors Level A       No.12   Τσατσάνη Αγγελική

13:55 – 14:30  Break & Award Ceremony For Hopes A – Minis – Prejuniors A

14:30 – 14:50  Ensemble 1st Presentation

14:55 – 16:30  Juniors Group A

16:35 - 18:30   Juniors Group B     No.12   Ρουσέλη Χριστίνα       No.25   Σαπουτζόγλου Αφροδίτη     No.26   Μποστάνη Άννα

18:35 – 20:25  Juniors Group C

20:30 – 21:20  Seniors

21:25 – 21:45  Ensemble 2nd Presentation

21:50   Awarding Ceremony ( Juniors – Seniors – Groups ) 

Ο παρόν ιστότοπος προκειμένου να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους χρήστες χρησιμοποιεί "cookies". Επιλέγοντας ‘αποδοχή’ δίνετε τη συναίνεσή σας στη χρήση "cookies".