Δελτίο Τύπου 13-06-2019

Πλήθος κόσμου στην ετήσια εκδήλωση του Ο.Γ.ΗΡ.Α.!!!

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 στο κλειστό Γυμναστήριο του Δήμου Ηρακλείου η ετήσια εκδήλωση του Ο.Γ.ΗΡ.Α!

ΓΙΟΡΤΗ ΟΓΗΡΑ 2019 1   ΓΙΟΡΤΗ ΟΓΗΡΑ 2019 2
     
ΓΙΟΡΤΗ ΟΓΗΡΑ 2019 5   ΓΙΟΡΤΗ ΟΓΗΡΑ 2019 4

Πλήθος κόσμου κατέκλεισε το Κλειστό γυμναστήριο όπου οι αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α. παρουσίασαν τα προγράμματά τους με μεγάλη επιτυχία κερδίζοντας το θερμό χειροκρότημα του κοινού!!

ΓΙΟΡΤΗ ΟΓΗΡΑ 2019 8

Την εκδήλωση χαιρέτησε ο Δήμαρχος Ηρακλείου Αττικής κος Νικόλαος Μπάμπαλος τον οποίο ευχαριστούμε θερμά για την στήριξη!

ΓΙΟΡΤΗ ΟΓΗΡΑ 2019 6

Μας τίμησαν με την παρουσία τους ο κος Πέτρου Γεώργιος (Δημοτικός Σύμβουλος), η κα Μαίρη Αρώνη (Δημοτικός Σύμβουλος), η κα Παναγιωτακοπούλου Ασημίνα (Δημοτικός Σύμβουλος), η κα Ιγγλέζη Μαίρη (Δημοτικός Σύμβουλος), η κα Ασημακοπούλου Κατερίνα και ο κος Γιώργος Μανταίος (δημοσιογράφος του ΑΠΕ-ΜΠΕ). Τους ευχαριστούμε θερμά!

ΓΙΟΡΤΗ ΟΓΗΡΑ 2019 7

Κατά την διάρκεια της βραδιάς βραβεύτηκαν όλες οι αθλήτριες του συλλόγου που διακρίθηκαν τον τελευταίο χρόνο σε διεθνές και εθνικό επίπεδο.

Το Δ.Σ. και τα μέλη του Ο.Γ.ΗΡ.Α. θα θέλαμε να εκφράσουμε τις πιο θερμές ευχαριστίες μας σε όλους τους γονείς που βοήθησαν στην διοργάνωση και διεκπεραίωση της εκδήλωσης, καθώς και στον χορηγό της εκδήλωσης Φυτοnetγια την πολύτιμη προσφορά τους στο Σωματείο μας.

Ευχαριστούμε τους γονείς για την εμπιστοσύνη και την στήριξη καθ΄όλη την διάρκεια της χρονιάς!

Ευχαριστούμε τον Δήμο, τον Τυφών και τον Ο.Φ.Η.Η. για την παραχώρηση του γηπέδου καθώς και τους εργαζόμενους στο κλειστό γυμναστήριο για την βοήθειά τους. 

Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης έγιναν οι εξής βραβεύσεις:

 

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

ΣΑΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στο σχοινακι & 7η θέση στην κορδέλα στο Erkyna Cup 2019

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στο σχοινακι & ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στην μπάλα στο Aphrodite Cup 2019

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στην κορδέλα, 7η θέση στις κορίνες, 7η θέση στο συνθετο ατομικό και την 8η θέση στη μπάλα στο Irini Cup 2019

 

ΜΠΟΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ

4η θέση στην κορδέλα και 5η θέση στην μπάλα στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Irini Cup 2019”

 

ΡΟΥΣΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στην κορδέλα στο “Erkyna Cup 2019”

7η θέση στην κορδέλα και την 7η θέση στο σχοινί στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Irini Cup 2019”

 

ΤΣΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5η Θέση στη μπάλα στο “Erkyna Cup 2019”

8η Θέση στο στεφάνι στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Irini Cup 2019”

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στην μπάλα στο “Erkyna Cup 2019”

6η θέση στην μπάλα στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Irini Cup 2018”

 

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

6η Θέση στην μπάλα

στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Irini Cup 2019”

 

ΜΠΟΣΤΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

4η Θέση στο σχοινάκι, 6η θέση στο στεφάνι και 8η θέση στο σύνθετο ατομικό στο “Erkyna Cup 2019”

6η Θέση στις κορίνες στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής The Elegant Cup 2019

 

ΑΝΑΤΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ στη μπάλα   στο Helioupolis Cup 2019

8η θέση στη μπάλα στο “Erkyna Cup 2019”

 

ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

6η Θέση στο στεφάνι στο “Erkyna Cup 2019”

 

ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ

6η Θέση στην μπάλα στο “Erkyna Cup 2019”

 

ΛΥΚΕΤΣΟΥ ΑΘΗΝΑ

4η Θέση στην μπάλα στο “Erkyna Cup 2019”

 

ΛΥΚΕΤΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

6η Θέση στο στεφάνι στο “Erkyna Cup 2019”

 

 

Προπονήτριες του Αγωνιστικού τμήματος Ρυθμικής είναι οι κυρίες Παπαδαμάκη Λίνα, Χάρακα Μαρία και δασκάλα του μπαλέτου η κα Πουλημένου Εύα

Προπονήτρια του Προαγωνιστικού τμήματος Ρυθμικής είναι οι κυρίες Τσαρουχά Σουζάνα και Χάρακα Μαρία

Προπονήτριες των Ακαδημιών είναι οι κυρίες Χάρακα Μαρία, Τσαρουχά Σουζάνα και Μακροσάββα Κατερίνα

 

 

ΑΕΡΟΒΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΦΑΙΔΡΑ

Χάλκινο Μετάλλιο I.W. - A.G.1 στο Cantahede 2018

5η Θέση Group - A.G.1 & 6η Θέση Trio - A.G.1 στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Guimarães 2018

Χρυσό Μετάλλιο στο Ατομικό Κορασίδων και Χρυσό Μετάλλιο στο Τρίο Κορασίδων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

Χρυσό Μετάλλιο στο Ατομικό Κορασίδων & Χρυσό Μετάλλιο στο Τρίο Κορασίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

Χρυσό Μετάλλιο στο Ατομικό Κορασίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

 

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Cantahede 2018 - 4η Θέση Trio - A.G.1

5η Θέση Group - A.G.1 & 6η Θέση Trio - A.G.1 στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Guimarães 2018

Χρυσό Μετάλλιο στο Τρίο Κορασίδων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

Χρυσό Μετάλλιο στο Τρίο Κορασίδων και Χάλκινο Μετάλλιο στο Ατομικό Κορασίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής  2018

 

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ

Cantahede 2018 - 6η Θέση Group - A.G.2

Χρυσό Μετάλλιο στο Τρίο Νεανίδων και Αργυρό Μετάλλιο στο Ατομικό Νεανίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

 

ΝΤΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ

6η Θέση Group - A.G.2 - Cantahede 2018

Χρυσό Μετάλλιο MP - A.G.2 στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής 2018

Χρυσό Μετάλλιο στο Τρίο Νεανίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

Χάλκινο Μετάλλιο στο Ατομικό Νεανίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

 

ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6ηΘέση Group - A.G.2- Cantahede 2018

Αργυρό Μετάλλιο στο Ατομικό Νεανίδων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

Χρυσό Μετάλλιο στο Τρίο Νεανίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

 

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ− ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΚΑΤΡΗ ΜΑΡΙΛΙΑ--ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΕΤΑ - ΠΑΓΩΝΗ ΡΟΖΑ

4η Θέση Group & 5η Θέση TrioN.D. - Cantahede 2018

Χάλκινο Μετάλλιο στο Γκρουπ Παγκορασίδων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

Χάλκινο Μετάλλιο στο Τρίο Παγκορασίδων και Χάλκινο Μετάλλιο στο Γκρουπ Παγκορασίδων στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

Χάλκινο Μετάλλιο στο Γκρουπ Παγκορασίδων στο Διασυλλογικός Αγώνας Αεροβικής Γυμναστικής 2018

  

ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ

6η Θέση στο Ατομικό Κορασίδων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

 

ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

για το Χάλκινο Μετάλλιο στο Ατομικό Παγκορασίδων Α΄ στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018, Δραπετσώνα

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

Αργυρό Μετάλλιο στο Ατομικό Γυναικών στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής 2018

 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Χρυσό Μετάλλιο MP - A.G.2 στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής 2018

 

ΜΑΚΑΒΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

για το Χάλκινο Μετάλλιο στο Ατομικό Παγκορασίδων Β΄ στο Διασυλλογικό Αγώνα Αεροβικής Γυμναστικής 2018, Δραπετσώνα

 

 

Προπονήτρια του Αγωνιστικού τμήματος Αεροβικής είναι η κα Αθηνά Γουρνά και η κα Σαβίνα Αργιάνη

Ευχαριστούμε τον προπονητή της Εθνικής Ομάδας Ακροβατικής γυμναστικής κο Παντελή Παπαγεωργίου για την πολύτιμη βοήθειά του

Ευχαριστούμε τον κο Δημήτρη Κυπαρίσση για την πολύτιμη προσφορά του

 

 

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

ΑΠΟ ΤΙΣ 5.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 8.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

 ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ:  210-2834082

 Ή ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΔΟΣ ΖΕΦΥΡΟΥ 21 ΚΑΙ ΘΗΣΕΩΣ  (ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΠΟ ΘΗΣΕΩΣ)

 ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ

 

Ο παρόν ιστότοπος προκειμένου να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους χρήστες χρησιμοποιεί "cookies". Επιλέγοντας ‘αποδοχή’ δίνετε τη συναίνεσή σας στη χρήση "cookies".