Δελτίο Τύπου 21-01-2020

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Διεθνές Κύπελλο Ρυθμικής Γυμναστικής “Helioupolis Cup 2020”!

ΑΦΙΣΑ HELIOUPOLIS CUP 2020

Από τις 24 έως τις 26 Ιανουαρίου  διοργανώνεται από τον Γ.Σ. Ηλιούπολης, με την έγκριση της Ελληνικής Γυμναστικής Ομοσπονδίας και με την υποστήριξη της Α.Ε.Σ.Γ.Α,  το 13ο Διεθνές Κύπελλο Ρυθμικής Γυμναστικής “Helioupolis Cup”, στο Α’ Κλειστό Γυμναστήριο του Δήμου Ηλιούπολης.

Στο “13th Helioupolis Cup 2020” θα συμμετάσχουν 125 αθλήτριες ομάδων από δέκα ξένες χώρες  (Βουλγαρία, Ουκρανία, Αίγυπτος, Δανία, Πολωνία, Κύπρος, Ιταλία, Λιθουανία, Ισραήλ και Τουρκία) και 46 αθλήτριες από την Ελλάδα.

Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις αθλήτριες Σαπουτζόγλου Αφροδίτη, Μποστάνη Άννα, Ρουσέλη Χριστίνα και Καράογλου Δήμητρα. 

Τις αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α θα συνοδέψουν οι προπονήτριες Παπαδαμάκη Λίνα, Χάρακα Μαρία και Πουλημένου Εύα.

Ευχόμαστε Καλή Επιτυχία σε όλες τις αθλήτριες!

 

Ο αγώνας θα μεταδοθεί θα μεταδοθεί ζωντανά στο διαδίκτυο.

LIVE STREAMING εδώ: http://helioupoliscup.liontis.eu/

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Saturday 25 - 01 - 2020

08.45 - 09.15 Judges Technical Meeting

09.30 - 10.50 Seniors Hoop & Ball             Νο.18    Σαπουτζόγλου Αφροδίτη

10.50 - 10.55 Break

10.55 - 11.00 Groups Minis 1st Presentation

11.00 - 11.10 Break

11.10 - 12.00 Hopes & Babies all

12.00 - 12.10 Break

12.10 - 12.15 Groups Minis 2nd Presentation

12.15 - 12.25 Break

12.25 - 13.40 Minis Group A' all

13.40 - 13.50 Break

13.50 - 15.00 Minis Group B' all

15.00 - 15.10 Break

15.10 - 16.15 Pre - Juniors Group A' Rope & Hoop

16.15- 17.15 Award ceremony for Babies-Hopes and Minis

17.15 - 18.25 Pre - Juniors Group B' Rope & Hoop        Νο.41    Καράογλου Δήμητρα

18.25 - 18.35 Break

18.35 - 19.50 Juniors Group A' Rope & Ball

19.50 - 20.00 Break

20.00 - 21.00 Juniors Group B' Rope & Ball        Νο.33    Μποστάνη Άννα      Νο.42    Ρουσέλη Χριστίνα

21.00 - 21.20 Break

21.20 - 21.45 Groups Pre-Juniors & Juniors 1st Presentation

 

Sunday 26 - 01 - 2020

09.00 - 10.00 Seniors Clubs & Ribbon       Νο.18    Σαπουτζόγλου Αφροδίτη

10.00 - 10. 10 Break

10.10 - 11.30 Pre - Juniors Group A' Ball & Clubs

11.30 - 11.40 Break

11.40 - 13.05 Pre - Juniors Group B' Ball & Clubs      Νο.41    Καράογλου Δήμητρα

13.05 - 13.20 Break

13.20 - 14.15 Juniors Group A' Clubs & Ribbon

14.15 - 14.25 Break

14.25 - 15.35 Juniors Group B' Clubs & Ribbon       Νο.33    Μποστάνη Άννα      Νο.42    Ρουσέλη Χριστίνα

15.35 - 15.55 Break

15.55 - 16.15 Groups Pre-Juniors & Juniors 2nd Presentation

16.15 - 16.25 Break

16.25 - 16.35 National teams Juniors and Seniors Presentation

16.35 - 17.00 Gala

17.00 - 18.00 Parade and Award ceremony for Team competition,

Pre-Juniors, Juniors Seniors and Groups

18.00 - 20.00 Banquet

Ο παρόν ιστότοπος προκειμένου να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους χρήστες χρησιμοποιεί "cookies". Επιλέγοντας ‘αποδοχή’ δίνετε τη συναίνεσή σας στη χρήση "cookies".