Δελτίο Τύπου 4-03-2020

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στον Προκριματικό Αγώνα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Γυμναστικής Κατηγορίας Γυναικών-Νεανίδων!

 ΑΦΙΣΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 2020

Στον Προκριματικό Αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Γυμναστικής Κατηγορίας Γυναικών-Νεανίδων θα συμμετέχει ο Ο.Γ.ΗΡ.Α που θα διεξαχθεί από την Ε.Γ.Ο, στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο «Τ. Καμπούρης», στις 07-08 Μαρτίου 2020, στη Χαλκίδα.

Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις αθλήτριες Σαπουτζόγλου Αφροδίτη-Κλημεντίνη, Μποστάνη Άννα, Ρουσέλη Χριστίνα και Τσατσάνη Αγγελική.

Ο αγώνας ξεκινά:

Σάββατο 7/03/2020    

09:00 – 10:50 ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)        Νο.19   Σαπουτζόγλου Αφροδίτη-Κλημεντίνη

11:00 – 12:25 ΑΓΩΝΑΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (σχοινί-μπάλα)         Νο.13    Ρουσέλη Χριστίνα

12:35 – 14:00 ΑΓΩΝΑΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (σχοινί-μπάλα)  

14:10 – 15:40 ΑΓΩΝΑΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (σχοινί-μπάλα)

16:00 – 17:30 ΑΓΩΝΑΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (σχοινί-μπάλα)

17:40 – 19:10 ΑΓΩΝΑΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (σχοινί-μπάλα)

19:20 – 20:50 ΑΓΩΝΑΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (σχοινί-μπάλα)         Νο.112    Τσατσάνη Αγγελική               Νο.118    Μποστάνη Άννα

21:10 – 21:40 ΑΓΩΝΑΣ ENSEMBLE ΝΕΑΝΙΔΩΝ – 1η παρουσίαση (5 στεφάνια)

 

Κυριακή 8/03/2020      

08:45 – 10:30 ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ σε 2 όργανα (κορίνες-κορδέλα)       Νο.19   Σαπουτζόγλου Αφροδίτη-Κλημεντίνη

10:40 - 10:50 ΑΠΟΝΟΜΕΣ (Γυναικών)

11:00 – 12:30 ΑΓΩΝΑΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (κορίνες-κορδέλα)

12:40 – 14:10 ΑΓΩΝΑΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (κορίνες-κορδέλα)

14:20 – 15:50 ΑΓΩΝΑΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (κορίνες-κορδέλα)           Νο.112    Τσατσάνη Αγγελική               Νο.118    Μποστάνη Άννα

16:05 – 17:20 ΑΓΩΝΑΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (κορίνες-κορδέλα)           Νο.13    Ρουσέλη Χριστίνα

17:30 – 19:00 ΑΓΩΝΑΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (κορίνες-κορδέλα)

19:10 – 20:40 ΑΓΩΝΑΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ σε 2 όργανα (κορίνες-κορδέλα)

21:00 – 21:30 ΑΓΩΝΑΣ ENSEMBLE ΝΕΑΝΙΔΩΝ – 2η παρουσίαση (5 κορδέλες)

21:40 ΑΠΟΝΟΜΕΣ (Νεανίδων)

Ευχόμαστε σε όλες τις αθλήτριες  Καλή Επιτυχία!!

 

Ο παρόν ιστότοπος προκειμένου να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους χρήστες χρησιμοποιεί "cookies". Επιλέγοντας ‘αποδοχή’ δίνετε τη συναίνεσή σας στη χρήση "cookies".