ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ο.Γ.ΗΡ.Α)

Δελτίο Τύπου 18-02-2016

Εμφανίσεις: 1002

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο 3ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Elegant Cup 2016”!!

 Στις 18 έως 21 Φεβρουαρίου διοργανώνεται το 3o Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Elegant Cup 2016”.  Οι αγώνες θα διεξαχθούν στην Καλαμάτα, στο Κλειστό γυμναστήριο «ΤΕΝΤΑ»  με την συμμετοχή 269 αθλητριών!!

ELEGANT CUP KAL 

Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις εξής αθλήτριες: 

Κατηγορία Νεανίδων

Γ΄   Όμιλος   Νο. 35    Νικολαΐδη Κωνσταντίνα 

Γ΄   Όμιλος   Νο. 49    Δεϊρμετσόγλου Ευθαλία 

Δ΄   Όμιλος   Νο. 57    Νικολοπούλου Μυρτώ-Βασιλική 

Κατηγορία Κορασίδων 

Α΄   Όμιλος   Νο.17      Καλογέρη Πολυξένη 

Β΄   Όμιλος   Νο.27      Μποστάνη Άννα 

Β΄   Όμιλος   Νο.38      Χοτζάϊ  Ναταλία 

Κατηγορία Παγκορασίδων 

Α΄   Όμιλος   Νο.2       Φρόκου Εμμανουέλα 

Β΄   Όμιλος   Νο.35     Σταθάκου Αλεξάνδρα 

Β΄   Όμιλος   Νο.42     Μαραζιώτη Αγγελική 

Γ΄   Όμιλος   Νο.52      Νιάρχου Θεοδοσία

Δ΄   Όμιλος   Νο.71     Τσατσάνη Αγγελική

Ευχόμαστε Καλή Επιτυχία στις αθλήτριες. Θα είμαστε ΟΛΟΙ  εκεί για να τις στηρίξουμε!!!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

FRIDAY 19/02
08:50 - 10:25    Benjamin’s Individual Competition A Group in 2 apparatus
10:25 - 10:35    Break
10:35 – 12:10   Benjamin’s Individual Competition B Group in 2 apparatus
12:10 - 12:20    Break
12:20 - 13:55    Benjamin’s Individual Competition C Group in 2 apparatus
13:55 – 14:20   Break
14:20 – 15:55   Benjamin’s Individual Competition D Group in 2 apparatus
15:55 – 16:05   Break
16:05 – 17:30  Juniors Individual Competition A Group -(Rope-Hoop)
17:30 - 18:00   Break - Awarding Ceremonies Benjamin’s
18:00 - 19:25   Juniors Individual Competition B Group- (Rope-Hoop)
19:25 - 19:35   Break
19:35 - 21:00   Juniors Individual Competition C Group -(Rope-Hoop)
21:00 - 21:10    Break
21:10 - 22:35    Juniors Individual Competition D Group -(Rope-Hoop)

SATURDAY 20/02
09:00 - 10:00   Kids and Minis Individual Competition
10:00 - 10:10   Break
10:10 - 12:10   Seniors Individual Competition in 4 apparatus
12:10 - 12:30   Break- Awarding Ceremonies Kids-Minis
12:30 - 14:00   Juniors Individual Competition C Group- (Ball-Clubs)
14:00 - 14:40   Break- Awarding Ceremonies Seniors All around
14:40 - 16:10   Juniors Individual Competition D Group - (Ball-Clubs)
16:10 - 16:20  Break
16:20 - 17:50   Juniors Individual Competition A Group - (Ball-Clubs)
17:50 - 18:00  Break
18:00 - 19:30   Juniors Individual Competition B Group in 2 apparatus
19:30 - 19:40  Break
19:40 - 21:15  Hopes Individual Competition A Group in 2 apparatus
21:15 - 21:25   Break
21:25 - 21:40   Juniors -Hopes Groups 1st presentation
21:40               Awarding Ceremonies Juniors All around
SUNDAY 21/02
09:00 - 10:40   Hopes Individual Competition B Group in 2 apparatus
10:40 - 10:50   Break
10:50 – 12:30  Hopes Individual Competition C Group in 2 apparatus
12:30 - 12:40   Break
12:40 - 14:20   Hopes Individual Competition D Group in 2 apparatus
14:20 – 15:00  Break- Awarding Ceremonies Hopes
15:00 – 15:20  Individual Juniors Finals per Apparatus-Rope
15:20 – 15:40  Individual Juniors Finals per Apparatus-Hoop
15:40 – 16:00  Individual Juniors Finals per Apparatus-Ball
16:00 – 16:20  Individual Juniors Finals per Apparatus-Clubs
16:20 – 16:30  Break
16:30 – 16:50  Individual Seniors Finals per Apparatus-Hoop
16:50 – 17:10  Individual Seniors Finals per Apparatus-Ball
17:10 – 17:30  Individual Seniors Finals per Apparatus-Clubs
17:30 – 17:50  Individual Seniors Finals per Apparatus-Ribbon
17:50 – 18:00  Break
18:00 -  18:10  Juniors -Hopes Groups 2nd presentation
18:10 -  18:30  Gala
18:30               Awarding Ceremonies Individual Seniors-Juniors Finals, Groups All around
20:30               Farewell party
MONDAY 16/02

           Departure of delegations