ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ο.Γ.ΗΡ.Α)

Δελτίο Τύπου 25-04-2017

Εμφανίσεις: 906

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “ARMONIA CUP 2017”

Στις 28 έως τις 30 Απριλίου  διοργανώνεται από τον Α.Ο. Αρμονία Δήμου Δέλτα, υπό την αιγίδα της Ε.Γ.Ο. και του Δήμου Δέλτα,  το 4ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “ARMONIACUP 2017”  στην Σίνδο Θεσσαλονίκης.

Φέτος οι συμμετοχές ξεπέρασαν τις 390 και οι χώρες που θα δώσουν το παρών είναι οι: Γερμανία, Ουκρανία, Κύπρος, Σερβία, Βουλγαρία, Λιθουανία, Φινλανδία, Ρωσία, Τουρκία και φυσικά Ελλάδα.

ARMONIA CUP 2017 

Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις αθλήτριες  Γιούλη Μελίνα, Κράλη Ειρήνη, Λαζάκη Μελίνα-Αθηνά, Μποστάνη Ελισάβετ, Παπατζίκου Χριστίνα και Τζουμάνη Ευαγγελία.
 
Ευχόμαστε καλή επιτυχία στις αθλήτριες του  Ο.Γ.ΗΡ.Α.!!!
 
Ο αγώνας θα μεταδοθεί θα μεταδοθεί ζωντανά στο διαδίκτυο.
LIVE STREAMING εδώ:
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
 
Παρασκευή 28 Απριλίου 2017

09.00 - 11.00   Benjamins Β

11.10 - 11.00  break

11.10 - 12.40  Benjamins A – Α group

12.40 - 12.50  break

12.50 - 14.50  Minis

14.50 - 15.10  break

15.10 - 17.20  Kids A

17.20 - 17.50  Awarding ceremony (Benjamis B, Minis ,kids A)

17.50 - 19.20  Kids B - A group         Νο.2    Λαζάκη Μελίνα-Αθηνά         Νο.13    Κράλη Ειρήνη        Νο.19    Παπατζίκου Χριστίνα 

19.20 - 19.30  break

19.30 - 21.00  Kids B - B group         Νο.26    Μποστάνη Ελισάβετ      Νο.34    Τζουμάνη Ευαγγελία     Νο.36    Γιούλη Μελίνα

21.00 - 21.10  break

21.10 - 22.00  Seniors

22.20  Awarding ceremony ( Kids B, Seniors)

Σάββατο 29 Απριλίου 2017

09.00 - 11.00  Hopes A (rope-hoop)

11.00 - 11.10  break

11.10 - 12.40  Hopes Β (rope-hoop)

12.40 - 12.50  break

12.50 - 14.20  Benjamins A - B group

14.20 - 14.40  break

14.40 - 16.50  Pre-Juniors A (rope-hoop)

16.50 - 17.00  break

17.00 - 17.50  Pre-Juniors B (rope-hoop)

18.00 - 18.45  OPENING CEREMONY- Awarding Ceremony (Benjamins A)

18.45 - 21.00  Juniors (hoop-ball) 

Κυριακή 30 Απριλίου 2017

09.00 - 10.30  Hopes A (ball-clubs)

10.30 - 10.40  break

10.40 - 12.10  Hopes Β (ball-clubs)

12.10 - 12.20  break

12.20 - 14.30  Pre-Juniors A (ball-clubs)

14.30 - 14.40  break

14.40 - 15.40  Pre-Juniors B (ball-clubs)

15.40 - 16.20  Awarding Ceremony (Hopes A , Hopes B, Pre junior A, Pre junior B)

16.20 - 18.00  Juniors (clubs-ribbon)

18.00 - 18.30  Gala

18.30    Awarding Ceremony ( Juniors)