ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ο.Γ.ΗΡ.Α)

Δελτίο Τύπου 11-06-2017

Εμφανίσεις: 1383

Κοσμοσυρροή στην  ετήσια εκδήλωση  του Ο.Γ.ΗΡ.Α.!!!

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 10 Ιουνίου 2017 στο κλειστό Γυμναστήριο του Δήμου Ηρακλείου η ετήσια εκδήλωση του Ο.Γ.ΗΡ.Α.

Πλήθος κόσμου κατέκλεισε το Κλειστό γυμναστήριο όπου οι αθλητές και αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α. παρουσίασαν τα προγράμματά τους με μεγάλη επιτυχία κερδίζοντας το θερμό χειροκρότημα του κοινού!!

Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του ο Δήμαρχος Ηρακλείου Αττικής κος Νικόλαος Μπάμπαλος, η κα Μαριάννα Ζούρου (Εντεταλμένη δημοτική σύμβουλος ειδικών συνεργείων), ο κος Γιάννης Φίλανδρος (Αντιδήμαρχος οικονομικών) και η κα Παπαδοπούλου Μαρία (Γ΄Αντιπρόεδρος της Ελληνικής Γυμνατικής Ομοσποδίας).

Το Δ.Σ. και τα μέλη του Συλλόγου θα θέλαμε να εκφράσουμε τις πιο θερμές ευχαριστίες μας σε όλους τους γονείς που  βοήθησαν στην διοργάνωση και διεκπεραίωση της εκδήλωσης, καθώς και στους Φυτοτεχνία ΤΣΑΤΣΑΝΗ και Φελιζόλ Αθηνών για την πολύτιμη προσφορά τους στο Σωματείο μας.

Ευχαριστούμε τον Δήμο για την παραχώρηση του γηπέδου καθώς και τους εργαζόμενους στο κλειστό γυμναστήριο για την βοήθειά τους. 

Giorti 1QQQQQ

Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης έγιναν οι εξής βραβεύσεις:


ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

ΜΠΟΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ για την 7η Θέση  στο στεφάνι

 στο 3ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Elegant Cup 2016”, Καλαμάτα

 

ΧΟΤΖΑΪ ΝΑΤΑΛΙΑ για την 7η Θέση  στο σχοινάκι

 στο 3ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Elegant Cup 2016”, Καλαμάτα

 

 

ΤΣΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ για την  8η Θέση  στη μπάλα

 στο 4ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “ElegantCup 2017”, Καλαμάτα 

 

ΤΣΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

για την 5η Θέση  στη μπάλα στο 10th  Helioupolis  Cup 2017

για την  6η Θέση  στο ελεύθερο στο 10th  Helioupolis  Cup 2017 

 

ΚΡΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

για την 2η  Θέση και Αργυρό μετάλλιο στο σχοινάκι

για την 7η Θέση  στο Σύνθετο Ατομικό

για την 8η Θέση  στο ελεύθερο

  στο 4ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής  “Armonia  Cup 2017”, Σίνδος

 

ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

για την 2η  Θέση και Αργυρό μετάλλιο στο στεφάνι

για την 4η  Θέση  στο Σύνθετο Ατομικό

γα την 6η  Θέση  στο ελεύθερο

  στο 4ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής  “Armonia  Cup 2017”, Σίνδος

 

ΜΠΟΣΤΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ για την  3η Θέση και Χάλκινο μετάλλιο στο στεφάνι

στο 4ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής  “Armonia  Cup 2017”, Σίνδος

 

ΓΙΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ  για την 4η Θέση  στην μπάλα

στο 4ο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής  “Armonia  Cup 2017”, Σίνδος 


 

Προπονήτριες του Αγωνιστικού τμήματος Ρυθμικής είναι οι κυρίες Χριστίνα Ζούρου, Ζαφειρίου Τζόρτζια και δασκάλα του μπαλέτου η κα Πουλημένου Εύα

Προπονήτρια του Προαγωνιστικού τμήματος Ρυθμικής είναι οι κυρία Μαρία Χάρακα

Προπονήτριες των Ακαδημιών είναι οι κυρίες Μαρία Χάρακα και Τσαρουχά Σουζάνα

 

 

ΑΕΡΟΒΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

        Πανελήνιο Πρωτάθλημα  Αεροβικής  2016

 

   1.

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΑΙΔΡΑ  1η Θέση και Χρυσό μετάλλιο στο Ατομικό Παγκορασίδων

2.

ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

  1η Θέση και Χρυσό μετάλλιο στο Ατομικό Παμπαίδων

3.

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΑΙΔΡΑ & ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

1η Θέση και Χρυσό μετάλλιο στο Ζευγάρι Παμπαίδων-Παγκορασίδων

4.

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΦΑΙΔΡΑ - ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  - ΚΟΤΣΙΑΙ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ

3η Θέση και  Χάλκινο μετάλλιο στο Τρίο Παγκορασίδων-Παμπαίδων

5.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

2η Θέση και  Αργυρό μετάλλιο στο Ατομικό Νεανίδων

6.

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΝΤΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ

2η Θέση και  Αργυρό μετάλλιο στο Τρίο Κορασίδων

7.

ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

3η Θέση και Χάλκινο μετάλλιο στο Ατομικό Νεανίδων

8.

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΦΑΙΔΡΑ - ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  - ΚΟΤΣΙΑΙ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ

3η Θέση και  Χάλκινο μετάλλιο στο Τρίο Παγκορασίδων-Παμπαίδων 

 

 

Παγκόσμιο Κύπελλο Borovets Βουλγαρίας 2016

 

1.

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΦΑΙΔΡΑ

1η Θέση και Χρυσό μετάλλιο στο Ατομικό Παγκορασίδων

2.

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΦΑΙΔΡΑ & ΝΙΡΕΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

1η Θέση και Χρυσό μετάλλιο στο Ζευγάρι Παμπαίδων-Παγκορασίδων

3.

ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

3η Θέση και Χάλκινο μετάλλιο στο Ατομικό Παμπαίδων

4.

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ

3η Θέση και Χάλκινο μετάλλιο στο Ατομικό Κορασίδων

5.

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ - ΝΤΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ -

 ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

4η Θέση στο Τρίο Κορασίδων

6.

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ - ΝΤΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ

 ΓΚΑΝΙΤΣΑΝΙ-ΝΙΡΕΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

4η Θέση στο Γκρουπ  Κορασίδων

 

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής, Κορέα 2016

 

1.

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ 7η Θέση  στο Γκρούπ Κορασίδων

 

Προπονήτρια του Αγωνιστικού τμήματος Αεροβικής  είναι η κα Αθηνά Γουρνά

Ευχαριστούμε τον προπονητή της Εθνικής Ομάδας Ακροβατικής γυμναστικής κο Παντελή Παπαγεωργίου για την πολύτιμη βοήθειά του. 

 

 

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

 ΑΠΟ ΤΙΣ 5.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 8.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

 ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ:  210-2834082

 Ή ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΔΟΣ ΖΕΦΥΡΟΥ 21 ΚΑΙ ΘΗΣΕΩΣ  (ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΠΟ ΘΗΣΕΩΣ)

 ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ

Giorti 2 800x600 
 Giorti 2a 800x600
Giorti 3 800x600
 Giorti 4 800x600
Giorti 5 800x600
 Giorti 9 800x600
Giorti 10 800x600
 Giorti 11 800x600

GIORTH 7 

 Giorti 6 744x800  

Giorti 8 800x439 

 

 
Giorti 12 800x600  GIORTH 14
GIORTH 13