ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ο.Γ.ΗΡ.Α)

Δελτίο Τύπου 15-6-2017

Εμφανίσεις: 771

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α. στο Προκριματικό Αγώνα Ρυθμικής Γυμναστικής Δ΄ Κατηγορίας Παγκορασίδων!

 PGK PROKR 2017

Στον Προκριματικό Αγώνα Ρυθμικής Γυμναστικής Δ΄ Κατηγορίας Παγκορασίδων θα συμμετέχει ο Ο.Γ.ΗΡ.Α. που θα διεξαχθεί από την Ε.Γ.Ο, στο Κλειστό Γυμναστήριο Ν. Ηρακλείου Αττικής,  (Οδός Ζεφύρου 21 & Θησέως),  στις  17-18 Ιουνίου 2017.

Ο Όμιλος  Γυμναστικής  Ηρακλείου  Αττικής συμμετέχει  με τις  Νιάρχου Θεοδοσία, Τσατσάνη Αγγελική, Γιούλη Μελίνα, Κράλη Ειρήνη, Λαζάκη Μελίνα-Αθηνά, Μποστάνη Ελισάβετ, Παπατζίκου Χριστίνα, Σιδηροπούλου Μαρία και Τζουμάνη Ευαγγελία.

Ο αγώνας ξεκινά:

Σάββατο 17/06/2017    

4 όργανα (Χ.Ο - σχοινί - στεφάνι - μπάλα)

08:30 – 09:50 Αγώνας 1ου Ομίλου Παγκορασίδων 

10:00 – 11:20 Αγώνας  2ου Ομίλου Παγκορασίδων       Νο.45    Τζουμάνη Ευαγγελία

 

2 όργανα (Χ.Ο - Σχοινί) 

11:30 – 13:00  Αγώνας  3ου Ομίλου Παγκορασίδων     Νο.69    Σιδηροπούλου Μαρία                 Νο.70    Λαζάκη Μελίνα-Αθηνά             Νο.71    Μποστάνη Ελισάβετ

13:10 – 14:40 Αγώνας  4ου Ομίλου Παγκορασίδων  

15:00 – 16:30 Αγώνας  5ου Ομίλου Παγκορασίδων      Νο.98   Κράλη Ειρήνη               Νο.104    Νιάρχου Θεοδοσία                        Νο.110  Τσατσάνη Αγγελική              Νο.111    Γιούλη Μελίνα 

16:40 – 18:10 Αγώνας  6ου Ομίλου Παγκορασίδων 

18:20 – 19:50 Αγώνας  7ου Ομίλου Παγκορασίδων 

20:00 – 21:30 Αγώνας  8ου Ομίλου Παγκορασίδων       Νο.175    Παπατζίκου Χριστίνα

21:40 – 23:10 Αγώνας  9ου Ομίλου Παγκορασίδων 


 

Κυριακή  18/06/2017       2 όργανα (Στεφάνι - Μπάλα) 

09:00 – 10:30 Αγώνας  6ου Ομίλου Παγκορασίδων 

10:40 – 12:10 Αγώνας  7ου Ομίλου Παγκορασίδων    

12:20 – 13:50 Αγώνας  8ου Ομίλου Παγκορασίδων        Νο.175    Παπατζίκου Χριστίνα 

14:00 – 15:30 Αγώνας  9ου Ομίλου Παγκορασίδων     

15:50 – 17:20 Αγώνας  3ου Ομίλου Παγκορασίδων        Νο.69    Σιδηροπούλου Μαρία                  Νο.70    Λαζάκη Μελίνα-Αθηνά                        Νο.71    Μποστάνη Ελισάβετ

17:30 – 19:00 Αγώνας  4ου Ομίλου Παγκορασίδων 

19:10 – 20:40 Αγώνας  5ου Ομίλου Παγκορασίδων       Νο.98    Κράλη Ειρήνη        Νο.104    Νιάρχου Θεοδοσία                  Νο.110  Τσατσάνη Αγγελική              Νο.111    Γιούλη Μελίνα

 

21:00 ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΕΠΑΘΛΩΝ

Ευχόμαστε σε όλες τις αθλήτριες  και στις προπονήτριες  Καλή Επιτυχία!!