ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ο.Γ.ΗΡ.Α)

Αγωνιστικό Ημερολόγιο

Εμφανίσεις: 11941

                                              Αγωνιστικό Ημερολόγιο Ρυθμικής Γυμναστικής 2016

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ

16 - 17 Ιανουαρίου 

Ilioupoli Cup 
Αθήνα

06 - 07 Φεβρουαρίου 

Κύπελλο Ελπίδων
Θεσσαλονίκη

19 -21 Φεβρουαρίου
3rd International Rhythmic Gymnastics Tournament
"The Elegant Cup"
Καλαμάτα

 

05 - 06 Μαρτίου

Α΄Φάση
Α΄- Β΄κατηγοριών
(ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ)
Β΄- Δ΄Περιφερειών
Θεσσαλονίκη 

11 - 13 Μαρτίου

2nd Faliro Rhythmic Gymnastics International Tournament
"Aphrodite Cup"
Αθήνα


19 -20 Μαρτίου


Α΄Φάση
Α΄ - Β΄κατηγοριών
( ΓΥΝΑΙΚΩΝ -ΝΕΑΝΙΔΩΝ )
Ανσάμπλ Α΄ - Β΄κατηγοριών
( ΓΥΝΑΙΚΩΝ -ΝΕΑΝΙΔΩΝ )
Α΄ - Γ΄ - Ε΄ Περιφερειών
Αθήνα

02- 04 Απριλίου

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Β΄ Κατηγορίας ( ΝΕΑΝΙΔΩΝ )
Αθήνα

01- 03 Απριλίου

5ο Διασυλλογικό πρωτάθλημα επιδείξεων ρυθμικής
"Rhythmic Gymnastics Elite Cup"

07 - 10 Απριλίου

Armonia cup
Σίνδος


15 -16 -17 Απριλίου 

Πανελλήνιο Πρωτάλθημα
Α΄κατηγορίας ( ΓΥΝΑΙΚΩΝ )
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανσάμπλ
Α΄ - Β΄κατηγοριών ( ΓΥΝΑΙΚΩΝ -ΝΕΑΝΙΔΩΝ )
Θεσσαλονίκη

22 - 24 Απριλίου 

"Kalamata cup"
Καλαμάτα

06 - 08 Μαΐου

"Spartacus Emeralds cup"
Θεσσαλονίκη

07 -08 Μαΐου
Α΄Φάση
Γ΄ Κατηγορίας ( ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Α΄ - Ε΄ Περιφερειών
Αθήνα

9 Μαϊου

 Σχολικό Πρωτάθλημα (Πρόταση)


14 Μαΐου
Α΄Φάση
Γ΄ - Δ Κατηγοριών (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Γ΄ Περιφέρειας
Πάτρα

14 -15 Μαΐου
Α΄Φάση
Γ΄ Κατηγορίας ( ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Β΄ - Δ Περιφερειών
Θεσσαλονίκη


 21 - 22 Μαΐου
Τελική Φάση
Γ΄ Κατηγορίας (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)
Α΄- Γ΄- Ε΄Περιφερειών
Αθήνα

28 - 29 Μαΐου
Τελική Φάση
Γ΄ Κατηγορίας ( ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Β΄ - Δ΄ Περιφερειών
Θεσσαλονίκη

11 -12 Ιουνίου
Α΄Φάση
Δ΄ Κατηγορίας( ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Α΄- Ε΄ Περιφερειών
Αθήνα
 
Διασυλλογικός αγώνας Ε΄Κατηγορία
(Προαγωνιστικό)
Α-Γ-Ε Περιφερειών 
 
18-19 Ιουνίου
 Α΄Φάση
Δ΄ Κατηγορίας ( ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Β΄ - Δ΄ Περιφερειών
Θεσσαλονίκη

25 - 26 Ιουνίου
Τελική Φάση
Δ΄ Κατηγορίας ( ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Α΄- Γ΄- Ε΄ Περιφερειών
Αθήνα

02 – 03 Ιουλίου
Τελική Φάση
Δ΄ Κατηγορίας ( ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Β΄ - Δ΄ Περιφερειών
Δράμα

29 Ιουνίου - 4 Ιουλίου 
Διεθνές Φεστιβάλ «Άννα Πολλάτου»
Γυμναστικής για Όλους
Κεφαλλονιά

12 Νοεμβρίου
Α΄Φάση Aνσάμπλ 
Γ΄& Δ΄ κατηγοριών ( ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Β΄ - Δ΄ Περιφερειών
Θεσσαλονίκη

13 Νοεμβρίου 
Α΄Φάση Ανσάμπλ
Γ΄& Δ΄ κατηγοριών ( ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Α΄- Γ΄- Ε΄ Περιφερειών
Αθήνα

26 Νοεμβρίου
Τελική Φάση Ανσάμπλ
Γ΄& Δ΄ κατηγοριών ( ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Β΄ - Δ΄ Περιφερειών
Θεσσαλονίκη

27 Νοεμβρίου
Τελική Φάση Ανσάμπλ
Γ΄& Δ΄ κατηγοριών ( ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ )
Α΄- Γ΄- Ε΄ Περιφερειών
Αθήνα


                                                       Αγωνιστικό Ημερολόγιο Αεροβικής 2016

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΑΓΩΝΕΣ

10-13 Μαρτίου

10th Czech Aerobic Open 2016 in Zlin, Czech Republic


22-24 Απριλίου

Borovets Open 2016
Samokov, Bulgaria

13-19 Ιουνίου
14th Aerobic Gymnastics World Championships 2016 and 7th World Age Group Competitions 2016
Incheon, Korea


09 - 10 Ιουλίου 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Α΄ – Β΄ – Γ΄ κατηγοριών
&
Προκριματική Φάση
Δ΄ Κατηγορίας (Ανδρών–Γυναικών/Εφήβων–Νεανίδων Παίδων–Κορασίδων/ Παμπαίδων–Παγκορασίδων)
Αθήνα

 

                                                          Αγωνιστικό Ημερολόγιο Γυμναστικής για Ολους 2016

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΑΓΩΝΑΣ


09 - 12 Ιουνίου
Ego Star Gym Festival and Contest
Αθήνα
Γήπεδο Ζωφριάς