ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ο.Γ.ΗΡ.Α)                            

Δελτίο Τύπου 21-02-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής “Kalamata Cup” & “Elegant Cup”!

Για την πόλη της Καλαμάτας πρόκειται να ταξιδέψουν την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου οι αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α, όπου θα συμμετέχουν στο 31ο Διεθνές Κύπελλο Ρυθμικής γυμναστικής “Kalamata Cup” και στο 10ο  “Elegant Cup! 

THE ELEGANT CUP 2024 1 ΑΦΙΣΑ    THE ELEGANT CUP 2024 2 ΑΦΙΣΑ

Τους αγώνες διοργανώνει ο Φιλογυμναστικός Όμιλος Καλαμάτας, υπό την έγκριση της Ελληνικής Γυμναστικής Ομοσπονδίας και με την στήριξη του Δήμου Καλαμάτας και της Περιφέρειας Πελοποννήσου, στο Κλειστό Γυμναστήριο Τέντα από τις 22 έως τις 25 Φεβρουαρίου 2024.

Ο Όμιλος Γυμναστικής Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει με τις αθλήτριες  Μαλλή Μαρία-Ζωή, Αντζουλάτου Κατερίνα, Δακτυλίδη Ιωάννα Μαρία, Παππά Μαρία, Ρούσσου Άννα Ιωάννα, Βάσσου Βικτώρια, Βακονδίου Αικατερίνη Μαρία, Κακαβάκη Ειρήνη, Ούκου Αντιγόνη, Δακτυλίδη Χριστίνα, Αντζουλάτου Καλλιόπη, Βήχου Μυρτώ, Κατωπόδη Άννα-Νικολέττα, Πανταζή Δέσποινα, Σταυρουλάκη Μαρία-Ελεονώρα και Τσουπάκη Δήμητρα.

Τις αθλήτριες του Ο.Γ.ΗΡ.Α θα συνοδέψουν η τεχνική σύμβουλος κα Παπαδαμάκη Λίνα και η προπονήτρια κα Χάρακα Μαρία.

Ο αγώνας θα μεταδοθεί θα μεταδοθεί ζωντανά στο διαδίκτυο. ΕΔΩ: https://e-talk.gr/fok-agones/

Ευχόμαστε Καλή Επιτυχία σε όλες τις αθλήτριες!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πέμπτη  22 /02 

11:30 – 12:20      Kids(2016-2017) A Group 

12:20 – 12:30      Break        

12:30 – 13:25      Kids  B Group  - Exhibition (2018-2019) -  Kids Group 

13:25 – 13:45      Awarding Ceremonies Exhibitions, Kids, Kids group

13:45 – 15:00      Benjamin’s (2015)   B Level   A Group     Νο.1  Αντζουλάτου Καλλιόπη         Νο.5  Βήχου Μυρτώ           Νο.10  Κατωπόδη Άννα-Νικολέττα       Νο.14   Πανταζή Δέσποινα             Νο.19  Σταυρουλάκη Μαρία-Ελεονώρα          Νο.16  Τσουπάκη Δήμητρα

15:00 – 15:10      Break

15:10 – 16:25      Benjamin’s (2015)   B Level   B Group    

16:25 – 16:35      Break     

16:35 – 17:55      Benjamin’s (2014)   B Level  

17:55 – 18:05      Break

18:05 – 19:00      Benjamin’s (2014)   A  Level   A Group          Νο.9  Δακτυλίδη Χριστίνα

19:00 – 19:30      Awarding Ceremonies Benjamin’s (2015,2014)  B Level  

19:30 – 20:25      Benjamin’s (2014)   A  Level   B Group  

20:25 – 20:35      Break

20:35 – 20:45      Benjamin’s  group 1st presentation   WA

20:45 – 20:55      Break

20:55 – 21:05      Benjamin’s  group 2nd presentation   WA

21:05 – 21:25      Awarding Ceremonies Benjamin’s (2014)  A Level

21:25 – 21:35      Benjamin’s  group 1st presentation   BALL         

21:35 – 21:45      Break

21:45 – 21:55      Benjamin’s  group 2nd presentation   BALL

21:55                   Awarding Ceremonies Benjamin’s Groups

 

Παρασκευή  23/02 

09:00 – 09:45      Benjamin’s (2014) C Level              

09:45 – 09:55      Break

09:55 – 10:30      Benjamin’s (2015) C Level              

10:30 – 10:40      Break         

10:40 – 11:30      Benjamin’s (2015)   A Level   A Group    

11:30 – 11:40      Break

11:40 – 12:25      Benjamin’s (2015)   A Level  B Group    

12:25 – 12:35      Break      

12:35 – 12:55      Pre-Juniors Groups 1st presentation  (1-6)

12:55 – 13:15      Pre-Juniors Groups 2nd presentation  (1-6)

13:15 – 13:50      Awarding Ceremonies Benjamin’s (2014.2015) C Level   (2015)   A Level  

13:50 – 14:30      Pre-juniors (2013) C Level,

14:30 – 14:40      Break

14:40 – 15:00      Pre-Juniors Groups 1st presentation  (7-11)     Νο.10   Ο.Γ.ΗΡ.Α  (5 Hoops)   -   Αντζουλάτου Κατερίνα, Δακτυλίδη Ιωάννα Μαρία, Παππά Μαρία, Ρούσσου Άννα Ιωάννα, Βάσσου Βικτώρια 

15:00 – 15:20      Pre-Juniors Groups 2nd presentation  (7-11)     Νο.10   Ο.Γ.ΗΡ.Α  (5 Hoops)    -    Αντζουλάτου Κατερίνα, Δακτυλίδη Ιωάννα Μαρία, Παππά Μαρία, Ρούσσου Άννα Ιωάννα, Βάσσου Βικτώρια

15:20 – 15:30      Break

15:30 – 16:50      Pre-juniors  (2013)  B  Level   

16:50 – 17:20      Awarding Ceremonies Benjamin’s (2013) C,B  Level -  Pre-Juniors Groups

17:20 – 18:35      Pre-juniors  (2012)  B,C  Level   

18:35 – 18:45      Break          

18:45 – 19:30      Pre-juniors  (2011)  C,B  Level   

19:30 – 19:40      Break

19:40 – 20:45      Pre-juniors  (2013)  A Level    A Group     Νο.1 Βακονδίου Αικατερίνη Μαρία        Νο.7  Κακαβάκη Ειρήνη          Νο.12  Ούκου Αντιγόνη

20:45 – 20:55      Break

20:55 – 22:00      Pre-juniors  (2013)  A  Level   B  Group            

22:00                   Awarding Ceremonies Pre-juniors (2012-2011) C,B Level   (2013)  A Level                  

 

Σάββατο  24/02

09:15 - 10:45      Juniors (2010)  B Level

10:45 - 10:55      Break

10:55 - 11:55      Juniors (2009)  B Level

11:55 - 12:05      Break

12:05 - 13:20      Pre-juniors  (2012)  A  Level    A Group    

13:20 - 13:30      Break

13:30 - 14:40      Pre-juniors  (2012)  A  Level    B Group     

14:40 - 15:10      Awarding Ceremonies Juniors (2010-2009) B  Level   

15:10 - 16:20      Pre-juniors  (2011)  A  Level    A Group    

16:20 - 16:30      Break

16:30 - 17:40      Pre-juniors  (2011)  A  Level   B  Group    

17:40 - 17:50      Break

17:50 - 18:00      Seniors Groups 1st presentation 

18:00 - 18:30      Awarding Ceremonies Pre-juniors (2012-2011) A  Level   

18:30 - 18:40      Seniors Groups 2nd presentation 

18:40 - 18:50      Break

18:50 - 19:30      Juniors  (2010)   A Level  A Group  1  apparatus        Νο.8  Μαλλή Μαρία Ζωή

19:30 - 19:50      Awarding Ceremonies Seniors Groups

19:50 - 20:30      Juniors  (2010)   A Level  B Group  1  apparatus

20:30 - 20:40      Break

20:40 - 21:10      Juniors  (2009)   A Level  A Group 1  apparatus

21:10 - 21:20      Break

21:20 - 21:50      Juniors  (2009)   A Level  B Group 1  apparatus

 

Κυριακή  25/02  

09:00 - 10:00      Seniors B Level         

10:00 - 10:10      Break

10:10 - 11:40      Seniors   A Level    A Group    

11:40 - 11:50      Break

11:50 - 13:15      Seniors   A Level    B Group    

13:15 - 13:25      Break     

13:25 - 14:50      Juniors (2010) A Level  A  Group     Νο.8  Μαλλή Μαρία Ζωή

14:50 - 15:20      Awarding Ceremonies  Seniors  B, A Level    

15:20 - 16:20      Juniors (2009) A Level  A  Group    

16:20 - 16:30      Break

16:30 - 17:50      Juniors (2010)  A Level  B Group    

17:50 - 18:00      Break

18:00 - 18:55      Juniors (2009) A Level  B Group

18:55 - 19:05      Break

19:05 - 19:50      Kids

19:50 - 20:00      Break

20:00 - 20:20      Juniors Groups 1st presentation 

20:20 - 20:30      Break

20:30 - 20:50      Juniors Groups 2nd presentation 

20:50                  Awarding Ceremonies Kids, Juniors (2010-2009)  A Level, Juniors Groups                            

                            Close ceremony

Ο.Γ.ΗΡ.Α

Ο ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ο.Γ.ΗΡ.Α.), ιδρύθηκε το 1990 και δραστηριοποιείται κυρίως στο χώρο της Ρυθμικής, της Αεροβικής και της Γυμναστικής Για Όλους.

logo

Δελτία Τύπου

21
Μαϊ2024

Δελτίο Τύπου 21-05-2024

Σαρωτικός ο Ο.Γ.ΗΡ.Α με 11 μετάλλια στο...

20
Μαϊ2024

Δελτίο Τύπου 20-05-2024

Χρυσό Μετάλλιο στο Ensemble και Πανελληνιονίκες οι...

17
Μαϊ2024

Δελτίο Τύπου 17-05-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Κύπελλο Ελλάδας Αεροβικής Γυμναστικής!

12
Μαϊ2024

Δελτίο Τύπου 15-05-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Γυμναστικής...

12
Μαϊ2024

Δελτίο Τύπου 12-05-2024

Πέντε μετάλλια και θέσεις στις οκτάδες για...

03
Μαϊ2024

Δελτίο Τύπου 06-05-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο 5ο Διεθνές Meeting Ρυθμικής...

27
Απρ2024

Δελτίο Τύπου 27-04-2024

Χρυσό Μετάλλιο στο Ensemble για τις αθλήτριες...

25
Απρ2024

Δελτίο Τύπου 25-04-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στον Αγώνα Ρυθμικής Γυμναστικής Κατηγορίας...

22
Απρ2024

Δελτίο Τύπου 22-04-2024

Σπουδαίες επιτυχίες και διακρίσεις με 2 μετάλλια...

15
Απρ2024

Δελτίο Τύπου 17-04-2024

Στο Διεθνές Μήτινγκ Czech Aerobic Open η...

14
Απρ2024

Δελτίο Τύπου 14-04-2024

Σπουδαία εμφάνιση και Χρυσό Μετάλλιο για τον...

10
Απρ2024

Δελτίο Τύπου 11-04-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής...

30
Μαρ2024

Δελτίο Τύπου 31-03-2024

Με 4 Μετάλλια επέστρεψαν οι αθλήτριες του...

17
Μαρ2024

Δελτίο Τύπου 26-03-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α. στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής...

06
Μαρ2024

Δελτίο Τύπου 05-03-2024

Τέσσερα μετάλλια για τον Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Περιφερειακό...

25
Φεβ2024

Δελτίο Τύπου 25-02-2024

Tρία Μετάλλια για τον Ο.Γ.ΗΡ.Α στο...

21
Φεβ2024

Δελτίο Τύπου 21-02-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Διεθνές Τουρνουά Ρυθμικής Γυμναστικής...

05
Φεβ2024

Δελτίο Τύπου 05-02-2024

Λάμψη μεταλλίων και χαμόγελα για τις ...

30
Ιαν2024

Δελτίο Τύπου 30-01-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο 5ο Διεθνές Meeting Ρυθμικής...

21
Ιαν2024

Δελτίο Τύπου 22-01-2024

Χρυσό Μετάλλιο για τον Ο.Γ.ΗΡ.Α. στο Διεθνές...

16
Ιαν2024

Δελτίο Τύπου 17-01-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο 15ο Διεθνές Κύπελλο Ρυθμικής...

15
Ιαν2024

Δελτίο Τύπου 16-01-2024

Πέντε Μετάλλια και πλασαρίσματα σε οκτάδες...

07
Ιαν2024

Δελτίο Τύπου 11-01-2024

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο International Rhythmic Gymnastics Tournament...

19
Νοε2023

Δελτίο Τύπου 19-11-2023

Τρεις Τελικούς για τις αθλήτριες του...

08
Νοε2023

Δελτίο Τύπου 13-11-2023

Με όνειρα στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Αεροβικής Γυμναστικής...

15
Οκτ2023

Δελτίο Τύπου 15-10-2023

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στους 2ους Βαλκανικούς Αγώνες Αεροβικής...

15
Οκτ2023

Δελτίο Τύπου 16-10-2023

Δύο τελικούς για την Αεροβική γυμναστική στο...

10
Οκτ2023

Δελτίο Τύπου 11-10-2023

Στο Παγκόσμιο Κύπελλο Aerobic Gymnastics World Cup...

10
Ιουλ2023

Δελτίο Τύπου 10-07-2023

Το Κύπελλο Ελλάδας, ένα Χρυσό και ένα...

05
Ιουλ2023

Δελτίο Τύπου 05-07-2023

Ο Ο.Γ.ΗΡ.Α στο Κύπελλο Ρυθμικής Γυμναστικής Σύνθετου...

«
»

Θα μας βρείτε εδώ

Ο παρόν ιστότοπος προκειμένου να παρέχει την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους χρήστες χρησιμοποιεί "cookies". Επιλέγοντας ‘αποδοχή’ δίνετε τη συναίνεσή σας στη χρήση "cookies".